SILNIČNÍ PŘEPRAVA

Pro naše zákazníky zajišťujeme přepravy od jedné palety až po celovozové zásilky. Zaměřujeme se zejména na dokládky – sběrnou službu a na expresní přepravy (JUST IN TIME) menších zásilek. Celovozové zásilky zajišťujeme všemi standardními typy vozidel.

Dále mezi naše služby patří profesionální non – stop zákaznický informační servis umožňující přímý kontakt s odpovědnými dispečery, kteří jsou připraveni poradit a zodpovědět Vaše otázky.

  • Jde o nejekonomičtější typ přepravy. Sběrná služba je přeprava částečných nebo kusových nákladů dokládáním zásilek dalších zákazníků. U těchto přeprav není kladen 100% důraz na rychlost dodání, hlavní výhodou sběrné služby je nízká cena. Za bezkonkurenční cenu jsme schopni dopravit zásilku do Vámi určených míst.
  • Oproti ostatním druhům přepravy, sběrná služba přepravuje jednotlivé zásilky společně s ostatními tak, aby společně zaplnili celou kapacitu vozu.

Přepravy částečných nebo celovozových nákladů s přistavením vozidla a následnou nakládkou zboží do 2h od objednání zákazníkem kdekoliv v EU a expresním – přímým dodáním bez dalšího překládání nebo vykládání nákladů jiných zákazníků.

Přepravy ucelených zásilek vhodným typem vozidla s ohledem na hmotnost a objem nákladu.

Potřebujete dopravit k příjemci expresní zásilku? Naše logistika akceptuje i drobné aktuální vykrytí Vašich potřeb v oblasti dopravy. Kontaktujte nás!